< POWRÓT
2013-02-18 16:39:27
Hubert Laskowski - najmłodszy reprezentant Polski
W dniach 15-16 października we włoskim Castelletto di Branduzzo odbył się Światowy Finał Easykart. W zawodach, w klasie Easy-50, wziął udział najmłodszy reprezentant Polski - Hubert Laskowski.

Pięciolatek z podwrocławskich Kobierzyc startował wśród 47 zawodników i zawodniczek z całego globu w wieku 6-8 lat. Mimo młodego wieku, Hubert był jednym z bardziej wyróżniających się kierowców na torze co było zauważone przez komentatora włoskiej telewizji relacjonującej zawody na żywo.

Dla Huberta udział w Finale Światowym był zwieńczeniem startów podczas debiutanckiego sezonu w Mistrzostwach Czeskiej Republiki, wybranych rundach Mistrzostw Polski oraz czeskim cyklu KartCup.

W sezonie 2012 zespół chciałby wystartować w Mistrzostwach Czech, Mistrzostwach Polski oraz zaliczyć kilka rund Mistrzostw Włoch - są to narazie plany, które będą mogły być zrealizowane dopiero po skompletowaniu odpowiedniego budżetu - przed Hubert Racing Team Poland pracowita zima.

Starty młodziutkiego, utalentownago Huberta w sezonie 2011 wspierane były przez: WENA Group - profesjoalne oklejanie pojazdów, Wronkowski Euro Express, jubi-tom.pl - najtańsze obrączki, Schnug Polska Sp. z o.o. oraz Junior1.pl, wszystkim serdecznie dziękujemy - Hubert Racing Team Poland.


< POWRÓT< STRONA GŁOWNA
WRONKOWSKI MANAGEMENT
UL. PARKOWA 16
55-040 KOBIERZYCE
EXPRESS TAXI

TRANSPORT W SYTUACJACH
AWARYJYCH

JUST IN TIME

TRANSPORT W SYSTEMIE
24/7/365

DOOR TO DOOR

TRANSPORT DEDYKOWANY
BEZ PRZEŁADUNKÓW

© Wronkowski | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams