< POWRÓT
2013-05-21 21:20:04
Wronkowski / Herban, czyli kolejny debiut...
Adrian Wronkowski: Rajd Wisły to dla mnie zupełna nowość, dlatego też podchodzę do niego jak do debiutu. Z ogladnietych filmików i zdjęć z sezonów poprzednich oraz po wypowiedziach bardziej doświadczonych zawodników wiem,

że odcinki sa bardzo wymagające i nie ma na nich miejsca choćby na chwile dekoncentracji. Do rajdu podchodzę z bardzo dużym respektem. Celem podobnie jak na Świdnickim oczywiśce jest meta, ale mam nadzeję popodgryzać trochę czołówkę, tak jak to robilismy na odcinku Kamionki :). Nie ukrywam, że najważniejsze dla mnie jest kompletowanie punktów do licencji "R", a od kiedy obsługą i serwisem naszej poczciwej "NYSKI" zajmuje sie firma K-Sport z Opola, to wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie na trasach RSMP, będziemy mogli zaprezentować kibicom "suniaka" w specyfikacji w jakiej, jeśli się nie myle, nikt dotychczas w Polsce nie jeździł.

Bartosz Herban: Ponieważ pochodzę z okolic Cieszyna to Rajd Wisły traktuje prawie jak domowy, to właśnie w tych okolicach stawiałem swoje pierwsze kroki w motorsporcie i wiem, że odcinki na Wiśle sa bardzo zdradliwe, techniczne i wymagające wysokiej koncentracji zarówno od kierowcy, jak i pilota. Choć nie pamiętam kiedy ostatni raz jechałem w tych okolicach to całą wiedzę dotycząca specyfiki tego rajdu będę sie starał jak najlepiej przekazać Adrianowi, po to żebyśmy mogli bez przygód znaleźć sie na mecie, bo przecież będzie nam kibicować masa znajomych mieszkających w okolicy.

Na Rajd Wisly do partnerów zespołu dołączyła firma: Peri Vip Service z Pyrzowic, ponadto starty zespołu wspierają: Wronkowski Euro Express - expresowy transport na terenie Europy (wronkowski.eu), Jubi-Tom - najtańsze obrączki, Wena Group - profesjonalne oklejanie samochodów.


< POWRÓT< STRONA GŁOWNA
WRONKOWSKI MANAGEMENT
UL. PARKOWA 16
55-040 KOBIERZYCE
EXPRESS TAXI

TRANSPORT W SYTUACJACH
AWARYJYCH

JUST IN TIME

TRANSPORT W SYSTEMIE
24/7/365

DOOR TO DOOR

TRANSPORT DEDYKOWANY
BEZ PRZEŁADUNKÓW

© Wronkowski | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams