< POWRÓT
2009-11-19 21:45:34
Naenergetyzowani do jazdy
W dniach 8-10 października na trasach wokół Kłodzka swój start w RPP zapowieda załoga Adrian Wronkowski i Michał Kmita zgłoszona w klasie A7 samochodem Nissan Sunny.

ADRIAN WRONKOWSKI: Po nieudanym starcie w ubiegłorocznym Rajdzie Karkonoskim nasz udział w 20 Rajdzie Dolnośląskim traktujemy z Michałem troszeczkę jak debiut w RPP. Co prawda "serce" naszej poczciwej "nyski" udało się zreanimować jeszcze w zeszłym roku, to z różnych przyczyn nie planowaliśmy startów w bieżącym sezonie - ale jak widać "ciągnie wilka do lasu" ;-). Głód do jazdy zaczął się rodzić podczas Rajdu Rzeszowskiego, a podczas Rajdu Karkonoskiego był już tak duży, że wystarczył mi mały łyk napoju DARK DOG, żeby naenergetyzować mnie do działania - no i udało się. Jedziemy :-)

MICHAŁ KMITA: Szczerze mówiąc to nie liczyłem na to, że w tym sezonie usiądę wogóle do rajdówki, a tym bardziej, że będzie mi dane pojechać podwójna rundę RPP jaką jest 20 Rajd Dolnośląski. Jak widać życie lubi płatać figle tzn. Adrian lubi płatać figle ;-) i mimo błędów jakich nie ustrzegłem się podczas naszego poprzedniego startu, zaprosił mnie ponownie na "gorący" fotel. W dalszym ciągu jestem przekonany, że nasza prawie 20 letnia "nyska" ma w sobie bardzo duży potencjał i pewnie napsujemy trochę krwi kolegom z dużo bardziej zaawansowanych technologicznie rajdówek.


Nasz start nie był by możliwy bez współpracy z firmami: WRONKOWSKI EURO EXPRES - expresowy transport i spedycja - Europa w 24h, DARK DOG - energy drink, www.jubi-tom.pl - najtańsze obrączki ślubne, Wena Group - oklejanie pojazdów, Autoracing.pl - akcesoria do rajdów, oraz grupie naszych znajomych i przyjaciół, którym serdecznie dziękujemy.


< POWRÓT< STRONA GŁOWNA
WRONKOWSKI MANAGEMENT
UL. PARKOWA 16
55-040 KOBIERZYCE
EXPRESS TAXI

TRANSPORT W SYTUACJACH
AWARYJYCH

JUST IN TIME

TRANSPORT W SYSTEMIE
24/7/365

DOOR TO DOOR

TRANSPORT DEDYKOWANY
BEZ PRZEŁADUNKÓW

© Wronkowski | All Rights Reserved
Designed & Developed insidedreams